Tarnavimo moterims “PAKILK” konferencija-2014

2014 m. vasario 22 d. Vilniuje vyko kasmetinė moterų konferencija, dar kitaip vadinam Įkvėpimo diena. Pagrindinis konferencijos tikslas yra padrąsinti moteris pakilti iš nuodėmės ir nevilties, tvirtėti pasitikėjime Dievu, suprasti savo paskirtį Viešpaties darbe. Konferencijos maldos poreikis buvo pagrįstas Habakuko 3, 2: ,,Viešpatie, atnaujink ir apreikšk Savo darbą manyje“.

Susitikimas su Gideonų asociacijos atstovais

2013 m. balandžio 19 d. Gideonų asociacija pakvietė Vilniaus miesto bendruomenių pastorius į padėkos vakarienę RadisonBlue viešbutyje (keletą nuotraukų rasite čia.). Šių metų balandžio 15-19 d. vyko Vilniaus “blykstė”, kurio metu buvo aplankytos mokyklos, universitetai (didelis džiaugsmas ir padėka Dievui, kad atsivėrė universitetai), ligoninės ir kitos viešos įstaigos. Ne visi priėmė, bet tie kas priėmė tikrai buvo palaiminti (ligoninėse buvo leista ne tik dalinti Naujuosius Testamentus, bet ir melstis už žmones, kurie to pageidavo).

Į amžinybę išėjo Vincentas Tautvaišas

2013 m. sausio 28 d. rytą būdamas 95 metų pas Viešpatį iškeliavo Dievo ištikimas tarnas, pastorius  Vincentas Tautvaišas (Tautvaitis; nuotraukos kairėje). Iškilmingos laidotuvių pamaldos vyks sausio 31 d. 12 00 val. Jelgavos sekmininkų bažnyčioje, adresu Asara g. 8 (Latvija).

Brolis Vincentas Tautvaišas savo laiku daug patarnavo – tarybiniais laikais lankydamas sekmininkų bendruomenes Lietuvoje ir Karaliaučiaus (Kaliningrado) srityje. Jis darbavosi kartu su mums gerai žinomais broliais Jonu Viederiu, Povilu Volkovu ir Jonu Volkovu.

Rodomas puslapis 1 iš 1012345...10...Paskutinis »